Lista aktualności

Wszystkim naszym Klientom oraz Kontrahentom chcemy złożyć
najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i pełnych radości
Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku.

Podświetlany logotyp wykonany dla firmy HANKOOK

 

Ekran LED - Marriott II

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową realizację ekranu LED na budynku Marriott.

Realizacja wykonana z czterech stron Hotelu Marriott dla firmy SAMSUNG 

Nietypowa zabudowa stała i meblowa dla firmy Wittchen

Prezentujemy Państwu kolejny przykład niestandardowej formy promocji.

 

 

Citylight z neonem

Niestandardowe rozwiązanie połączenia nośnika typu Citylight z neonem.

 

Razem z naszym partnerem Cheil Poland zrealizowaliśmy bardzo ciekawy projekt dla firmy Samsung.

Oznakowanie i aranżacja sklepu HydrosferaMamy przyjemność pochwalić się naszą realizacją polegająca na oznakowaniu i wyposażeniu całego obiektu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz oraz wyposażenie sklepu w niestandardowe meble.

Litery przestrzenne W ostatnim czasie wykonaliśmy kolejne oznakowanie dla naszego stałego klienta sieci restauracji SPHINX.

25 lat McDRealizacja dla naszego stałego klienta McD Polska.

Siatka wielkoformatowa naszej produkcji w samym centrum Warszawy.Tym razem siatka wielkoformatowa, wyprodukowana przez naszą Firmę znalazła się przy warszawskim rondzie Romana Dmowskiego.

Montaż zabudowy wystawienniczo-targowej w HanowerzeRealizacja miała miejsce na Kongresie EUHA w Niemczech, w stolicy Dolnej Saksonii.

 

Produkcja seryjna neonów dla Firmy British American Tobacco.Obejrzyj realizację neonów dla marki "Vogue" należącej do naszego Klienta - koncernu BAT.

 

Ekipa montażowa ATS Group.Właśnie zakończyliśmy montaż zabudowy wystawienniczej o powierzchni aż 3000 m2 dla naszego Klienta.

Realizacja miała miejsce w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia jej efektów na zdjęciach wieczornych z podświetleniem.

Produkcja neonów dla kampanii reklamowej T-MobileProdukcja neonów jest zanikającym rzemiosłem na rzecz reklamy ledowej. Szkoda, gdyż dobrze wykonany neon daje jedyny w swoim rodzaju efekt wizualny, nieporównywalny z żadnym innym rodzajem reklamy świetlnej.

Realizacja odbywała się na terenie trzech państw - Węgier, Czech i Polski. Była jednym z większych przedsięwzięć tego typu, jakim zajmowaliśmy się w minionym roku 2016. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Oznakowanie restauracji McDonalds w kampanii Create Your TasteObejrzyj przykład jednej z naszych ostatnich realizacji z zakresu reklamy wizulanej, którą wykonaliśmy dla sieci restauracji McDonalds.

Grafiki wektorowe z folii winylowych na samochodyObejrzyj przykład jednej z naszych ostatnich realizacji, czyli grafiki na ciągniki ciężarowe.

 

Budowa piętrowego stoiska wystawienniczego na targach w BerlinieNasza realizacja to ponad 550 m2 nowoczesnej powierzchni wystawienniczej dla stałego Klienta z Niemiec.

Produkcja nadstawek niestandardowychZapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi kilku niestandardowych nadstawek naszej Firmy.

Realizacja reklamy nowej gry firmy Blizzard - OVERWATCHReklama ma łączny wymiar 40m na 6m. Jest zamontowana na podejście przy krawędzi dachu budynku mieszkalnego w ścisłym centrum Warszawy.

Wewnętrzne oznakowanie i aranżacja w budynku siedziby firmy T-MobileObejrzyj na krótkim filmie pokazowym jedną z naszych ostatnich realizacji, którą postanowiliśmy zaprezentować na naszym serwisie internetowym, ze względu na oryginalny efekt końcowy.

Wykonanie liter przestrzennych Samsung na zlecenie Cheil PolandProdukcja prezentowanych liter przestrzennych jest jedną z naszych większych realizacji w ostatnim czasie. Obejrzyj na zdjęciach, jak prezentuje się logo Samsung w Warszawie przy ul. Postępu 14.

Stoisko o wymiarach 8x6m zostało zamówione przez Firmę Magenta-Vision na potrzeby targów branżowych FESPA DIGITAL 2016 w Amsterdamie.

Reklama nietypowa z folią lustrzanąReklamę wykonaliśmy z ciętej plotoerowo, specjalnej folii o strukturze lustra, aplikowanej na folię samoprzylepną.

Kampania reklamowa na nośnikach BBS 6x3mZapraszamy do obejrzenia kolejnej realizacji naszej Firmy z wykonania nośników BBS o wymiarach 6x3m, z elementem przestrzennym oraz podświetleniem LED. Nasza produkcja wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii reklamowej Klienta.

Kampania Avon na podświetlanych nośnikach typu BacklitKampania Avon na podświetlanych nośnikach typu BacklitKampania realizowana dla firmy AVON, eksponowana na podświetlanych nośnikach typu Backlit w sieci firmy Clear Channel, który był naszym zleceniodawcą.

Nowy projekt ATS Digital dla Cheil Poland - stanowiska z tabletami w restauracjach McDonald’sNiedawno zakończyliśmy ciekawą realizację na zlecenie Cheil Poland, której celem była produkcja oraz instalacja multimedialnych stanowisk z tabletami w restauracjach McDonald's.

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Zbliża się czas Świąt, które niosą ze sobą wiele radości i zasłużony odpoczynek. Z tej właśnie okazji chcielibyśmy złożyć Najserdeczniejsze Życzenia naszym wszystkim byłym, obecnym i przyszłych Klientom.

Przedstawiamy zdjęcie kolejnej nadstawki 2D.

Produkcja nadstawek 2D na potrzeby kampanii Nimm 2Prezentujemy zdjęcia z kolejnej niestandardowej realizacji; tym razem na potrzeby kampanii Nimm 2.

 

Przedstawiamy Państwu zdjęcia z imponującej produkcji we Wronkach dla firmy Samsung. Dotyczyła ona kompleksowej realizacji wyposażenia Show Room’u prezentującego najnowsze modele sprzętu AGD.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych najnowszych realizacji stoisk targowych – projekt HMI PC INDIA.

Przedstawiamy Państwu naszą kolejną realizację z zakresu mebli ekspozycyjnych.

Obejrzyj przykład jednej z naszych ostatnich realizacji. Przedmiotem zlecenia było wykonanie backlightu z elementami animacji na potrzeby kampanii reklamowej Škoda Polska.

 ...czyli przykład nowoczesnych mebli ekspozycyjnych.

 

Kolejną z naszych spektakularnych realizacji było oznakowanie siedziby firmy Semmerlock w Kołbieli, na które składają się litery przestrzenne...

Tym razem tradycyjne zabudowy zastąpiły formy przestrzenne imitujące kubki kawy COSTA.

W naszej galerii multimediów pojawił się właśnie kolejny film, który w kilku ujęciach prezentuje produkcję ławki reklamowej, którą zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dla jednego z największych usługodawców bankowych w Polsce.

Za nami kolejne realizacje wysp dla firmy Samsung. Meble są eksponowane w galeriach handlowych na terenie całej Polski.

Tym razem zachęcamy do obejrzenia zdjęć wyprodukowanych przez nas nadstawek do kampanii społecznej PZU.

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami stoisk, które wyprodukowaliśmy na imprezy targowe w Niemczech.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą kolejną realizację. Multimedialna wyspa T-Mobile została zamontowana w Galerii Krakowskiej.

Za nami kolejna produkcja podświetlanych liter przestrzennych PRUDENTIAL

Tym razem prezentujemy Państwu niestandardowy produkt z zakresu mebli ekspozycyjnych, który powstał na potrzeby kampanii ING.

Przedstawiamy Państwu realizację z zakresu reklamy wizualnej, którą wykonaliśmy na zamówienie zagranicznego kontrahenta - zostały zamontowane w Lille we Francji.

Kampania reklamowa Nissan

Kampania reklamowa NissanZ radością przedstawiamy kolejny przykład wydruku wielkoformatowego, tym razem wykonanego na potrzeby kampanii reklamowej marki Nissan.

Niestandardowe nadstawki na potrzeby kampanii DomestosSerdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia zdjęć wyprodukowanych przez nas nadstawek do kampanii DOMESTOS.

Zobacz niestandardowe nadstawki na potrzeby kampanii reklamowej INGSerdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia zdjęć wyprodukowanych przez nas nadstawek do kampanii ING.

Prezentacja przygotowanych przez nas aut biorących udział w elitarnym rajdzie RAGE 2013

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się ze zdjęciami wspaniałych aut, które oklejaliśmy na tegoroczny prestiżowy rajd RAGE 2013.

Realizacja wyspy ekspozycyjnej dla T-MobileGorąco zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z naszej kolejnej realizacji. Wyspę ekspozycyjną T-Mobile mogą Państwo obejrzeć na warszawskim lotnisku Okęcie.

Tym razem chcielibyśmy zaprezentować Państwu zdjęcia z oznakowania nowej siedziby T-Mobile.

Nadstawki do tablic billboardowych na potrzeby kampanii BIG MILK i KSIĄŻCEZ radością prezentujemy Państwu kolejną realizację nadstawek do tablic billboardowych.

Zabudowa wystawienniczo-targowa ze szkła dla PKP Cargo LogisticsPrezentowana zabudowa wystawienniczo-targowa w większości wykonana została z elementów szklanych.